yt  fb

Klub Bombura

 

 

Cennik prenájmu autodráhy

 

Individuálne:  

1 osoba: 1/2 hod. = 5€ 

1 osoba: 1 hod. = 8€ 

6 osôb: 1 hod. = 40€ 

6 osôb: 2 hod. = 80€ 

Rodič + dieťa: 1/2 hod. = 8€ 

Rodič + dieťa: 1 hod.  = 10€

 

Detská narodeninová párty

2 hodiny 6 až 8 osob

  Firemné a súkromné oslavy
Program volné jazdenie kvalifikácia pretek- turnaj vyhlásenie výsledkov cena prenájmu 60€ za každú ďalšiu osobu najviac poplatok 6€ v cene sú Diplomy a inštruktor možnosť doobjednať detské šampanské...   10 až 20 osob volné jazdy kvalifikácia turnajový pretek vyhlásenie výsledkov v cene je nealko nápoj pre každú osobu, inštruktor prenájom modelu a ovládača Race room a miestnosť obývačka budú rezervované, uzavreté len pre vašu akciu.

 

 

 

 

 

 

 

 

za každú ďalšiu osôb doplatok za 1 hod 4 za 2 hod. 7

v cene je nájom za model a ovládač plus inštruktor

 

Pravidlá na autodráhe.

Nápoje sa nesmú odkladať na dráhu. Hráči, ktorí momentálne nehrajú sú rozostavaný pri zákrutách a nahádzajú svojím spoluhráčom autá potom sa vymenia. O dráhu sa nesmie opierať.

Ovládač: stiahnutím kohútika sa pridáva plyn, uvoľnením brzdí. Brzdiť treba, asi pol metra pred zákrutou. Ak bude hráč jazdiť nedisciplinovane napr. zámerne narážať do zvodidiel bude vylúčený bez nároku na vrátenie vstupného. Hrá sa tri krát tri minúty, v každej dráhe vyhráva ten, čo najazdí spolu najviac kôl. Bližšie informácie podá inštruktor.

 

Kontaktné údaje: web:http://www.autodraha.net  /  mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript./  mobil: +421 905 347 415

fb brown
 
 

04